WEB stranica CDŠ - Franjo Hanaman Drenovci

Putem gore navedenog linka možete pristupiti našoj web stranici na kojoj možete pratiti sve aktivnosti vezane za CDŠ.

SEP PLAN CDŠ

SEP PLAN OSNOVNE ŠKOLE "FRANJO HANAMAN" DRENOVCI Vijest ima dokument u privitku

U suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja Osnovna škola "Franjo Hanaman" Drenovci sastavila je i donijela SEP plan provedbe eksperimentalnog programa "Osnovna škola kao cjelodnevna škola: Uravnotežen, pravedan, učinkovit i održiv sustav odgoja i obrazovanja." U planu je vidljivo što je sve škola zacrtala kao ciljeve za vrijeme trajanja eksperimentalnog projekta. Plan možete pronaći dolje u dokumentima.

:: opširnije ::

objavio: Bruno Bilić  datum: 21. 2. 2024. 09:45

Eksperimentalni program CDŠ

Cjelodnevna škola

Nova školska 2023./2024. godina započela je sudjelovanjem naše škole u Eksperimentalnom programu "Osnovna škola kao cjelodnevna škola: Uravnotežen, pravedan, učinkovit i održiv sustav odgoja i obrazovanja".

Program će unaprijediti kvalitetu osnovnog obrazovanja. Model cjelodnevne škole sastoji se od četiri dijela odgojno-obrazovnog programa. Program A1 obuhvaća nacionalni kurikulum koji uključuje obaveznu i izbornu nastavu, koji se provodi kroz redovitu nastavu. Program A2, program potpore, potpomognutog i obogaćenog učenja, namijenjen je pružanju dodatne podrške učenicima, a dijeli se na obavezni i zborni dio. Program B1 obuhvaća izvannastavne aktivnosti koje će obogatiti školski program, a program B2 su izvanškolske aktivnosti koje će biti dostupne učenicima izvan redovnog školskog vremena.

Na dolje navedenom linku možete pronaći dokument koji opisuje eksperimentalni program